Sabit çeki demiri Ford'unuzun elektrik sistemi ile tamamen uyumludur, römorka güvenli bağlantı kurar, römorku emniyetle taşır. İhtiyacınız olduğunda aracınıza bağlı kalıcı olarak , her zaman oradadır.

Sabit Çeki Demiri

2 051 835

2.145 ₺1

Sadece araç özel elektrik kiti ile birlikte kullanılır. Gövde tasarım seti ve akıllı bagaj kapağı ile kullanılabilir. 3 bisikletli arka bisiklet taşıyıcıları olan araçlara uygundur.


Menşei: Macaristan


Ford Otosan garantisindedir


ÖNEMLİ: Montajın yetkili servis tarafından yapılması tavsiye edilir. Yanlış montaj nedeniyle herhangi bir parçanın hasar görmesi garanti kapsamında değildir.

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle
Tavsiye edilen montaj parçaları
Çeki Demiri Elektrik Kiti 13 pimli bağlantı Sabit ve ayrılabilir çeki demirinin takılması için gereklidir.. from 04/2014 –
Ford Otosan garantisindedir
Parça Numarası: 2 090 652 885 ₺
Favorilerime ekle
Çeki Demiri Elektrik Kiti 13 pimli soket Sabit veya ayrılabilir çeki demirinin takılması için gereklidir. Ford Kuga 11.2012, …– 03/2014
Ford Otosan garantisindedir
Parça Numarası: 1 814 121 885 ₺
Favorilerime ekle
Römork Arka Modülü Elektronik modül ve takma malzemelerini içeren kittir. Römork aydınlatması ve römorktaki bir akünün şarj edilmesi için uygun, röle anahtarlamalı bir besleme için çıkışlar sağlar, elektrik kitinin takılması için gereklidir. Ford Kuga 11.2012, …– 03/2014
Ford Otosan garantisindedir
Parça Numarası: 5 173 319 1.000 ₺
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV ve işçilik bedelleri fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. İşçilik gerektiren ürünlerin bedeline işçilik fiyatı eklenecektir. Lütfen ilave montaj ve boya işçilik ücretleri için Ford Yetkili bayilerinden bilgi isteyin.

2 Tavsiye Edilen Satış fiyatlarına KDV dahildir. İlgili ürünlerde montaj, boyama bedelleri için Ford yetkili bayileri ile irtibata geçiniz (Eğer gerekli ise).

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.