Sabit çeki demiri Ford'unuzun elektrik sistemi ile tamamen uyumludur, römorka güvenli bağlantı kurar, römorku emniyetle taşır. İhtiyacınız olduğunda aracınıza bağlı kalıcı olarak , her zaman oradadır.

Sabit Çeki Demiri

2 060 789

1.926 ₺1

Sadece araca özel elektrik kiti ve römork arka modülü ile birlikte, 3 bisiklete kadar arka bisiklet taşıyıcılar için uygundur. 02/2015 model yılı ve sonrası araçlarda Elektronik Sabitlik Kontrolü (ESC) yardımıyla Treyler Salınım Kontrolünün aktifleşmesine olanak sağlar


Menşei: Almanya


Ford Otosan garantisindedir


ÖNEMLİ: Montajın yetkili servis tarafından yapılması tavsiye edilir. Yanlış montaj nedeniyle herhangi bir parçanın hasar görmesi garanti kapsamında değildir.

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle
Tavsiye edilen montaj parçaları
Tesisat çeki demirinin takılması için gereklidir.
Ford Otosan garantisindedir
Parça Numarası: 1 772 607 110 ₺
Favorilerime ekle
Çeki Demiri Elektrik Kiti 13 pimli soket Sabit çeki demirinin takılması için gereklidir.
Ford Otosan garantisindedir
Parça Numarası: 1 929 281 675 ₺
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV ve işçilik bedelleri fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. İşçilik gerektiren ürünlerin bedeline işçilik fiyatı eklenecektir. Lütfen ilave montaj ve boya işçilik ücretleri için Ford Yetkili bayilerinden bilgi isteyin.

2 Tavsiye Edilen Satış fiyatlarına KDV dahildir. İlgili ürünlerde montaj, boyama bedelleri için Ford yetkili bayileri ile irtibata geçiniz (Eğer gerekli ise).

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.