Çeki demirleriniz için yüksek kaliteli çeşitli bisiklet taşıyıcıları mevcuttur; güvenli ve rahat bir şekilde bisikletinizi istediğiniz yere götürmenize izin verir .

Uebler* Arka Bisiklet Taşıyıcısı I31, 3 Bisiklet İçin, Eğilebilir

Bagaj kapağı taşıyıcı eğilmişken açılamaz.

2 241 805

7.095 ₺1

Küçük ve hafif olup çeki demirine monte edilir, 3 bisiklet için bisiklet taşıyıcısı; 75 mm yuvarlak ve 75 x 45 mm oval çapa kadar çerçeveleri taşımaya uygun bisiklet kolu mevcuttur. Ayarlanabilir tokaları ve uzun tekerlek askıları ile tekerleklerin kolay bağlanabilmesini sağlar. Patentli kuyruk lambası katlama sistemi sayesinde, bisiklet tutucuları ve destek çerçevesi kolayca ve tamamen, saniyeler içinde katlanabilir ve kilitlenebilir. Her bisiklet için 30 kg yük kapasitesine sahiptir , 13 pin adaptörü pakete dahildir , ayrıca yaklaşık 13 kg ağırlığında , E- Bisikletler için de uygundur . Boyutu: 84 x 118 x 71 cm , katlanmış boyutu: 61 x 21 x 76 cm . Dikey yük :75 kg D - Değer 6.7 kN . Lütfen dikkat : çeki demiri ( aksesuar ürününün ve yükün birlikte ağırlığı) üzerine monte brüt ağırlığın, izin verilen ağırlık sınırını aşmamalıdır.


Menşei: Almanya


Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. Belirtilen fiyatlar bu ay başından geçerli olan fiyatlardır. Ford Otosan’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.