Çeki demirleriniz için yüksek kaliteli çeşitli bisiklet taşıyıcıları mevcuttur; güvenli ve rahat bir şekilde bisikletinizi istediğiniz yere götürmenize izin verir .

Uebler* Arka Bisiklet Taşıyıcısı I21, 2 Bisiklet İçin, 90° Derece Eğilebilir

2 331 135

8.795 ₺1

Bisiklet taşımacılığındaki bütün ihtiyaçları fazlasıyla karşılayabilecek yenilikçi, rahat ve çeki demirine monte edilebilir bisiklet taşıyıcı. Uebler'in şu ana kadar ürettiği en hafif ve küçük katlanabilir taşıyıcı, kollar yerine iQ kemerleri içerir ve bu sayede taşınıp depolanması daha kolaydır. 90° eğilebilmesi sayesinde yük bölmelerine erişim bisikletler yüklü iken bile problem değil. Birçok testi kazanan Uebler i-serisinin güvenilirliği, güveniği, kalitesi ve kullanışlılığı ön plandadır. Kolay depolama için patentli kolay katlanabilir bir mekanizma, hafif tasarım, patently kolsuz iQ kemerleri, çıkartılabilir hırsızlık engelleyici aralayıcı ve çıkartılabilir bisiklet şasi tutucuları içerir. E-bisikletler için de uygundur, ayak pedalı kullanılarak kolayca katlanabilir ve bisiklet kolu 75 mm yuvarlak ve 75 x 45 mm oval çapa kadar bisiklet şasileri için uygundur. Taşıyıcı çeki demirine, bisiklet de taşıyıcıya kilitlenebilir. Her bisiklet için 30 kg yük kapasitesine sahiptir ve 13 pin adaptörü dahil yaklaşık 13 kg ağırlığındadır. Boyutu: 118 x 69 x 56 cm olup, katlanmış boyutu: 61 x 20 x 60 cm'dir. Dikey yük :36 kg D - Değer 5.3 kN ve 60 kg D - Değer 6.7 kN'dur. Lütfen dikkat : Çeki demiri ( aksesuar ürününün ve yükün birlikte ağırlığı) üzerine monte brüt ağırlığın, izin verilen ağırlık sınırını aşmamalıdır.


Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. Belirtilen fiyatlar bu ay başından geçerli olan fiyatlardır. Ford Otosan’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.