Çeki demirleriniz için yüksek kaliteli çeşitli bisiklet taşıyıcıları mevcuttur; güvenli ve rahat bir şekilde bisikletinizi istediğiniz yere götürmenize izin verir .

Thule®* Arka Bisiklet Taşıyıcısı Coach 274, 2 Bisiklet İçin, Katlanabilir ve Eğilebilir

Bagaj kapağı taşıyıcı eğilmişken açılamaz.

2 353 442

6.240 ₺1

Thule®'un en küçük ve en hafif taşıyıcısı yük bölümüne kolay erişim için üzerinde bisikletler bile varken pratik bir pedal ile eğilebilir. Patentli katlanabilir mekanizması bagaj bölmesine kolayca girer. Bisikletlerin problemsiz ve rahat yüklenmesi için hafif bir tasarım, daha geniş yapılı bisikletler için uzatılabilir raylar, hırzılık önleyici cihaz ve çıkartılabilir bisiklet tutucuları içerir. Tek el ile kullanılabilen bağlantısı sayesinde çeki demiri bağlanırken kolaylık sağlar. Bisiklet kolu 22-80 mm'ye kadar bisiklet şasileri için uygundur. Taşıyıcı çeki demirine, bisiklet de taşıyıcıya kilitlenebilir. 48 kg yük kapasitesine sahip olup yaklaşık 13 pimli adaptör dahil 14,2 kg ağırlığındadır (her bisiklet maksimum 25 kg olabilir). Boyutları: 106 x 60 x 27 cm. Lütfen dikkat: çeki demirine takılan brüt ağırlık (aksesuar ürünü ve yükün birlikte ağırlığı) izin verilen ağırlık sınırını aşmamalıdır. Üzerinde bisiklet bulunan taşıyıcıyı eğerken dikkatli olunuz.didon ve kol gibi dışarı uzanan parçalar yere çarpabilir ve zarar görebilir. Lütfen gerekli güvenlik önlemlerini alınız.


Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz

Uyumlu araçları görün
Yetkili Satıcı Arayın
Favorilerime ekle

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. Belirtilen fiyatlar bu ay başından geçerli olan fiyatlardır. Ford Otosan’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.