Kolay montajlanabilen tavan taşıyıcısı ile bisikletinizi istediğiniz yere götürün.

Thule®* Tavan Bisiklet Taşıyıcısı FreeRide 532

1 746 077

556 ₺1

Hafif alüminyumdan yapılmış, kullanımı kolay, dikey tavana monte edilmiş tek bisiklet taşıyıcı, dengeli yumuşak yastıklı çerçeve tutucusu ve çabuk açılan tekerlek kayışları ile kolay bisiklet sabitleme imkanı sunar. Bisiklet, taşıyıcıya ve taşıyıcı arabanıza güvenli bir şekilde kilitlenebilir. 80 mm (oval 65 × 80 mm, yuvarlak 22–70 mm) çapa kadar bisiklet şasileri için uygundur, ağırlığı 3.5 kg'dır. En fazla 17 kg yük kapasitesine sahiptir, elverişli tüm temel taşıyıcı profiller içindir.

Lütfen dikkat: Aracınızın tavan yük kapasitesi sınırlıdır. Maksimum tavan yükü kapasitesi bilgileri için aracınızın kullanıcı kılavuzunu kontrol ediniz.


Menşei: Polonya


Ford Otosan Tedarikçisi Firma garantisindedir. Detaylı bilgi için en yakın Ford Yetkili bayileri ile irtibata geçiniz

Daha fazla bilgi ve resim için lütfen bir araç seçin

Uyumlu Araçları Seçin

1 KDV dahil tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. ÖTV fiyatlara dahil değildir. Araç satın alımları beraberinde alınan ilave aksesuarlar, ilgili aracın tabi olduğu ÖTV dilimdeki vergi oranına tabidir. Belirtilen fiyatlar bu ay başından geçerli olan fiyatlardır. Ford Otosan’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır.

* Tanımlanan aksesuarlar, özenle seçilen üçüncü taraf tedarikçi markalı aksesuarlardır ve ayrıntılarını Ford Yetkili Bayilerinden edinebileceğiniz farklı garanti koşulları olabilir. Bluetooth® markası isim hakkı ve logoları Bluetooth SIG, Inc.'e aittir ve bu markaların Ford Motor Company veya FORD OTOSAN tarafından kullanımı lisans altındadır. iPhone/iPod markası isim hakkı ve logoları Apple Inc.'in mülkiyetindedir. Diğer ticari markalar ve ticari adlar, ilgili sahiplerine aittir.

Feragatname

*Feragatname: Ford Otosan’ın ve Ford Motor Company’nin politikası sürekli ürün gelişimidir. Bu çevrimiçi yayındaki modellerin teknik özelliklerinde, renklerinde, fiyatlarında ve resimleri çizilen ve anlatılan parçalarda istenen zamanda değişiklik yapma hakkı saklıdır ve görüntüler değişebilir. Bu çevrimiçi yayın hem orijinal Ford aksesuarlarını hem de tedarikçilerimizin sağladığı bir ürün yelpazesini içermektedir. Aksesuarların takılması aracınızın yakıt tüketimini etkileyebilir. *Tanımlanan aksesuarlar özenli bir şekilde seçilen üçüncü taraflara ait tedarikçi markalı aksesuarlardır ve farklı garanti koşullarına sahip olabilirler, bu koşulların ayrıntıları her bir üründe gösterilen garanti simgesi aracılığıyla veya Ford Bayinizden öğrenilebilir. Bluetooth® ismi ve logoları Bluetooth SIG, Inc.’in tescilli markasıdır ve Ford Motor Company tarafından izin alarak kullanılmaktadır. iPhone/iPod ismi ve logoları Apple Inc.'e aittir. Diğer ticari markalar ve ticari isimler de kendi sahiplerine aittir.